Шановні студенти, які проходили фольклористичну практику влітку 2018 року,

Лабораторія фольклористичних досліджень проводить консультації з питань опрацювання (транскрибування й упорядкування) матеріалів фольклористичної практики для здачі у Фольклорний архів Кафедри української фольклористики.

Консультації проводять співробітники Лабораторії:

1) магістр Оксана Шутка – для студентів спеціалізації “українська мова та література”, “середня освіта”, які здебільшого проходили фольклористичну практику за місцем проживання

Графік консультацій:
– вівторок: 14.00–18.00 год.
– середа: 14.00–18.00 год.
– четвер: 14.00–18.00 год.
– п’ятниця: 14.00–18.00 год.
Просимо обов’язково записуватися на консультації у списки на Кафедрі української фольклористики (списки розміщено на дверях).

2) доц. Андрій Вовчак – для студентів-фольклористів груп ФЛу-23, ФЛу-32; для студентів, які отримали для опрацювання фольклорні матеріали з Фольклорного архіву КУФ

Графік консультацій:
– четвер: 10.30–18.00
– п’ятниця (7.09.2018 р.): 10.30–17.00
Просимо обов’язково записуватися на консультації за електронною адресою: folklorelaboratory@gmail.com (вкажіть тему листа: консультація з практики, доц. А.Вовчак; назвіть себе і зазначте номер студентської групи)

Консультації відбуваються у приміщенні Кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси, ауд. 345 (кабінет завідувача).

Важливі зауваги!

  1. Чітко узгодьте форму (електронна чи/і паперова) і терміни здачі матеріалів практики у свого керівника практики!
  2. Матеріали практики просимо приносити у Лабораторію на зовнішніх носіях (оптичних дисках, флешках); не надсилайте матеріали електронною поштою!
  3. Текстові файли – файли транскрипцій збирацьких сеансів – дуже просимо надавати у розширенні .doc, .docx (програма Word щонайвище для версії Windows 2007).
  4. Студенти, які отримали для опрацювання фольклорні матеріали з Фольклорного архіву КУФ, здають матеріали практики доц. Андрієві Вовчаку.

Із додатковими питаннями просимо звертатися у Лабораторію фольклористичних досліджень за електронною адресою folklorelaboratory@gmail.com (вкажіть тему листа: питання з практики; назвіть себе і зазначте номер студентської групи).

Завідувач Лабораторії фольклористичних досліджень доц. Андрій Вовчак